Bestuur en Commissies

Het bestuur regelt de day-to-day zaken in de vereniging en is de ruggengraat van de vereniging.

BAC

De Beleids Advies Commissie (BAC) een ondersteunende commissie voor respectievelijk algemeen advies.

De Kascommissie is een ondersteunende commissie voor advies wat betreft financiële zaken.

De Activiteitencommissie organiseert feesten en activiteiten naast hockey om voor een onvergetelijk jaar te zorgen.

EJC

De Eerstejaarscommissie organiseert borrels en activiteiten, deze avonden zijn gegarandeerd gezellig!  

Actief worden bij Never Less heeft ontzettend veel voordelen. Samen met je bestuurs- of commissiegenootjes maak je er een jaar van om nooit meer te vergeten! Samen eten, vergaderen, hockeyen, activiteiten organiseren en natuurlijk genieten van wat je in een jaar neerzet voor de leden, schept een ontzettend goede band. Ook met de andere actieve leden heb je veel contact. Het bestuur en de commissies werken namelijk nauw samen om een zo succesvol mogelijk jaar neer te zetten. Daarnaast worden er actievendiners georganiseerd die je zeker niet wilt missen! Natuurlijk heb je niet alleen contact met de actieve leden, ook de rest van de vereniging leer je ontzettend snel kennen!

Naast alle gezelligheid en sociale contacten die je legt, is een jaar als actief lid ook een mooie gelegenheid om jezelf te ontwikkelen. Waar je interesse en talenten ook liggen, voor iedereen is er een mogelijkheid om nieuwe dingen te leren: of je nou beter wilt leren samenwerken, communiceren, speechen, websites beheren, activiteiten organiseren, geld beheren en uitgeven, sponsors binnenhalen of onderhandelen. Daarnaast is een bestuur of commissie ook een goede toevoeging op je CV.

Oud besturen

Voorzitter C.J. de Winter (Casper)
Secretaris S.G. Boskamp (Sarah)
Penningmeester L. Bakens (Linde)
Commissaris PR & Activiteiten L.E.P. van der List (Liselotte)
Commissaris Technische Zaken R.E.M. van Zeelst (Robin)

Voorzitter                                                  E.E. Jellema (Esther)
Secretaris                                                  E.H.L. Gadron (Esmee)
Penningmeester                                     B.A.J. van Leent (Bob)
Commissaris PR & Activiteiten         J.A.C. Elsinga (Judith)
Commissaris Technische Zaken      J.E. Vester (Jeroen)

Voorzitter                                                  B.N.C. van der Doelen (Bram)
Secretaris                                                  H.A. Donkers (Stijn)
Penningmeester                                     L.A. Roobol (Leonard)
Commissaris PR & Activiteiten         F. van der Plicht (Froukje)
Commissaris Technische Zaken      M.P.E. van der Brugghen (Maartje)

  

Voorzitter                                                  S.F.L. Peters (Sjoerd)
Secretaris                                                  M. van Winkoop (Mylène)
Penningmeester                                     F.A.P. de Bode (Fréderique)
Commissaris PR & Activiteiten        T.P. Boon (Tessa)
Commissaris Technische Zaken      K.P.J. van Baal (Kristan)

Voorzitter                                                  C.P.B. van der Beek (Charles)
Secretaris                                                  S.K. Izelaar (Sanne)
Penningmeester                                     M.M.A. van Enkhuizen (Michael)
Commissaris PR & Activiteiten         
T.E. Hendriks (Tessa)

Commissaris Technische Zaken      C.J. de Winter (Casper)

Voorzitter                                                  V.J.A. van Moorselaar (Vincent)
Secretaris                                                  E.P.E.M. van Poppel (Elsemieke)
Penningmeester                                     R. Moers (Ruud)
Commissaris PR & Activiteiten         
M.R. de Jonge (Melissa)

Commissaris Technische Zaken      B.W.R. van Baal (Bart)
 

Voorzitter                                                  L.R. Bolling (Ludo)
Secretaris                                                  C.J. Fonville (Clémence)
Penningmeester                                     F.W. van Tilborg (Frances)
Commissaris PR & Activiteiten         
F. Gommers (Fleur)

Commissaris Technische Zaken      S.E. Foppen (Stijn)

 

Voorzitter                                                  B. Vroom (Bart)
Secretaris                                                  W.T.E. Bouchier (Willemijn)
Penningmeester                                     S.J.M. van Heemst (Sjeng)
Commissaris PR & Activiteiten         
M. Hennink (Marijke)

Commissaris Technische Zaken      R.Y. Kock (René)

 

Voorzitter                                                  R. Piersma (Roselies)
Secretaris                                                  A.B. Vliegenthart (Annet)
Penningmeester                                     D.J. de Vries (Daan)
Commissaris PR & Activiteiten         E.M. van der Linden (Else-Mieke)

Commissaris Technische Zaken      T. Franken (Timothy)

Voorzitter                                                  S.B.A. Hes (Andrée)     

Secretaris                                                  C.F. Poelstra (Carlijn) 

Penningmeester                                     D.L.W.M. Ingen Housz (Diederik)
Commissaris PR & Activiteiten         S.L. Peerenboom (Sophie)

Commissaris Technische Zaken      D.L.W.M. Ingen Housz (Diederik)

 

Voorzitter                                                  E.D.E. van der Berg (Eveline-Danielle)      

Secretaris                                                  M. Peters (Merel)      

Penningmeester                                     K.B. Kluun (Karl)    

Commissaris PR & Activiteiten         M. Korstanje (Marjolein)

Commissaris Technische Zaken      T.M. Ovaa (Thomas)

Voorzitter                                                   E. de Beun (Eveline)
Secretaris                                                  B.M. de Gijt (Madou)
Penningmeester                                     W.E.T. de Ruiter (Wouter)
Commissaris PR & Activiteiten         S. Schnitker (Sjeel)

Commissaris Technische Zaken      M.D. Bijloo (Michiel)

 

Voorzitter                                                  N. Blok (Niels)
Secretaris                                                  C.L. Nauta (Carline)
Penningmeester                                     L. den Boer (Laurens)
Commissaris PR & Activiteiten         S. Vlemminx (Susan)

Commissaris Technische Zaken      B. Berkhout (Bram)

 

Voorzitter                                                  C.L.W. Peeters (Charlotte)
Secretaris                                                  M.B. Paauwe (Menno)
Penningmeester                                     J.P. Uittenbroek (Jan Pieter)
Commissaris PR & Activiteiten         M.B. Paauwe (Menno)

Commissaris Technische Zaken      M.C. Burki (Matthijs)

Voorzitter                                                  M.P.J. van der Linden (Martijn)
Secretaris                                                  B.G. Broch (Bart)
Penningmeester                                     H.A.J.M. Schraven (Henk)
Commissaris PR & Activiteiten         P.E.B. Verwer (Patricia)

Commissaris Technische Zaken      M.M. de Koning (Meta)

Voorzitter                                                  T.L Simoons (Tjalling)
Secretaris                                                  C. Assen (Cheryl)
Penningmeester                                     A.C. van ‘t Hek (Arthur)
Commissaris PR & Activiteiten         J.M.C. van der Put (Jinke)

Commissaris Technische Zaken      V.M.M. Blondeel (Veerle)

Voorzitter                                                  R.S.J. van Marissing (Robbert)
Secretaris                                                  M.A. de Haast (Madeleine)
Penningmeester                                     J.A.P. Verriet (Jasper)
Commissaris PR & Activiteiten         E. Verkooijen (Eveline)

Commissaris Technische Zaken      P.G.R. Cool (Pieter)

Voorzitter                                                  B. Vellekoop (Bastiaan)
Secretaris                                                  L.T.A. van Eck (Lara)
Penningmeester                                     M.A. de Haast (Madeleine)
Commissaris PR & Activiteiten         M.G.E. Zaunbrecher (Martine)

Commissaris Technische Zaken      K. Sonnenschein (Karel)

Voorzitter                                                  A.M Mackaay (Arjen)
Secretaris                                                  M. de Graat (Maartje)
Penningmeester                                   
  Q. Verburg (Quinten)

Commissaris PR & Activiteiten         M.G.E. Zaunbrecher (Martine)

Commissaris Technische Zaken      P.J.H.M. Smulders (Perjan)

Voorzitter                                                  M.A. Hylarides (Maarten)
Secretaris                                                  G.A. Meerman (Guido)
Penningmeester                                     E. Schraven (Evert)
Commissaris PR & Activiteiten         E.M. Lodder (Irma)

Commissaris Technische Zaken      T.E. Verweij (Tessa)

Voorzitter                                                  S.R. de Bruijn (Sweder)
Secretaris                                                  J. Smit (Jessica)
Penningmeester                                     R.P. van Raamsdonk (Robbert)
Commissaris PR & Activiteiten         N.A. Leentvaar (Niels)

Commissaris Technische Zaken      I. Schenkel (Inge)

Voorzitter                                                  G.H. van Popta (Gijs)
Secretaris                                                  R. Prins (Roy)
Penningmeester                                     K. Balm (Koen)
Commissaris PR & Activiteiten         W.K. Barkman (Wouter)

Commissaris Technische Zaken      N.A. van Teijlingen (Nils)

Voorzitter                                                  R. Horsten (Robert)
Secretaris                                                  K. Holl (Karin)
Penningmeester                                     W. van der Velden (Wieke)
Commissaris PR & Activiteiten         E. Bouwman (Esther)

Commissaris Technische Zaken      I.H.A. Wissink (Ivo)

Voorzitter                                                  P. de Vries (Pablo)
Secretaris                                                  F. Mallee (Francinne)
Penningmeester                                     C.S.L. Snijders (Chantal) †
Commissaris PR & Activiteiten         P. Ventevogel (Pieter)

Commissaris Technische Zaken      W. van der Velden (Wieke)

Voorzitter                                                  E. den Braber (Ellen)
Secretaris                                                  S.P. Spanbroek (Sandra)
Penningmeester                                     S. Looij (Suzanne)
Commissaris PR & Activiteiten         I.R. de Bruin (Renee)

Commissaris Technische Zaken      J. Ribberink (Jeroen)

Voorzitter                                                  G.J.G.M. Boer (Gabe)
Secretaris                                                  J.D. van Burk (Jan Derk)
Penningmeester                                     S.F. Herdern (Sybold)
Commissaris PR & Activiteiten         I. Stadelmaier (Ingrid)

Commissaris Technische Zaken      M. de Jonge (Marjolein)

Voorzitter                                                  R.J. Maat (Remco)
Secretaris                                                  M. Visser (Mattijs)
Penningmeester                                     D. van Zeijl (Diederik)
Commissaris PR & Activiteiten         R.A.F. Boer (Renske)

Commissaris Technische Zaken      M.J. Düthler (Menno) & C.V. van Duyvendijk (Cassandra)

Voorzitter                                                  M.A. Stolk (Marriette)

Vicevoorzitter                                          J.F.P. van den Akker (Johan)
Secretaris                                                  A. Buis (Bram)
Penningmeester                                     P.A.M. van der Maarel (Peggy)

Commissaris PR & Activiteiten         C.J.M. van Driel (Coen)

Commissaris Technische Zaken      E.B. Loth (Esther)

Voorzitter                                                  W. Kuyvenhoven (Wita)

Vicevoorzitter                                          J. de Leeuw (Janneke)
Secretaris                                                  F. verbeek (Steven)
Penningmeester                                     M.P.A. Pijnenburg (Mark)

Bestuurder                                               N.B.I. Vermeulen (Nicole)

Voorzitter                                                  R.A.A.H.H. van Rossen-Loomans (Roswitha)
Secretaris                                                  W.A.P. Dirkx (Giel)
Penningmeester                                     R.P.H. Velgersdijk (Ronald)

Bestuurder                                                E.W.B. Bloemenkamp (Esther)