Stand

Het seizoen van Never Less is onderverdeeld in drie periodes. Na de zomer beginnen we met de najaarscompetitie, hierna komt de zaalcompetitie waarmee de winter wordt overbrugt en tot slot een voorjaarscompetitie, die tot de zomervakantie duurt. Voor alle drie deze competities zijn prijzen te winnen. Omdat we een studentenvereniging zijn gaat het naast het hockey ook zeker over de gezelligheid. Daarom is er nog een laatste speciale prijs te winnen, de sportiviteitsprijs.

Omdat we tijdelijk niet kunnen hockeyen, heeft de EJC een nieuwe competitie bedacht: Bewegen voor Bier! Door samen met jouw teamgenoten te sporten of te eten kun je punten voor jouw team verdienen. Hieronder staat de huidige stand, dit wordt elke week bijgewerkt. Wil je meer weten? Informatie over de challenge vind je in de MOL of hier op de site onder het kopje ‘laatste nieuws’. 

Bewegen voor Bier

 Team:TotaalWeek 1Week 2 Week 3 
1Flamingvo's917219288410
2Pino Noir56226196200
3Always More41113026615
4Ice Ice Baby2939945149
5Uiteraardbei246107139
6LSD2171193464
7DHL193766750
8Grey Goose170506060
9Black Eyed Pils97451240
10Blue Balls97453710
11Kroegtijgers28253
12In 't coronetje2020
13Goaldiggers1010
14Hotshots99

Voorjaarscompetitie

  GespeeldWinstGelijkVerliesDoelpunten VOORDoelpunten TEGENDoelsaldoPunten
1Hot Shots98011961324
2Black Eyed Pils97111751222
3In 't coronetje96301221021
4UiTerAardbei961274319
5Always More9522125717
6Blue Balls9513134916
7Grey Goose925296311
8Die Hockey Leute93151010010
9FlamingVo's924338-510
10Pino Noir9306412-89
11Louter Swingende Deuntjes9216414-107
12Kroegtijgers9126310-75
13Ice Ice Baby9126616-105
14GoalDiggers9018320-171

SportiviteitsKampioenschap

  GespeeldPunten
1GoalDiggers943
2Kroegtijgers942
3Pino Noir942
4Always More942
5Ice Ice Baby941
6Die Hockey Leute940
7Louter Swingende Deuntjes940
8Hot Shots938
9Black Eyed Pils938
10Blue Balls938
11UiTerAardbei937
12In 't coronetje937
13FlamingVo's936
14Grey Goose934