Stand

Het seizoen van Never Less is onderverdeeld in drie periodes. Zo is er een najaarscompetitie die na de zomer van start gaat, een zaalcompetitie waarmee de winter wordt overbrugt en tot slot een voorjaarscompetitie tot de zomervakantie. Voor alle drie deze competities zijn prijzen te winnen. Omdat we een studentenvereniging zijn gaat het naast het hockey ook zeker over de gezelligheid. Daarom is er nog een laatste speciale prijs te winnen, de sportiviteitsprijs.

Wie worden er na Gerse Hockey Bende & The Sticktators en Sticks, Tricks & Dicks & Gerse Hockey Bende kampioenen in het voorjaar?

Voorjaarscompetitie

  WinstGelijkVerliesDoelpunten VOORDoelpunten TEGENDoelsaldoPunten
1Buffalo2006156
2Kater Komt Later2005236
3Elemonators2003126
4Babes & Balls1101014
5Strakke Pushes1014133
6Alle Ballen Op Mij1013213
7Gerse Hockey Bende1011103
8Vlammetjes10123-13
9The Sticktators01113-21
10De Meilandjes00213-20
11Rotterlam00216-50
12Sticks, Tricks & Dicks00216-50

SportiviteitsKampioenschap

  GespeeldPunten
1Alle ballen op mij210
2Buffalo210
3Rotterlam210
4Sticks, Tricks & Dicks210
5Vlammetjes210
6Babes & Balls29
7Elemonators29
8Kater Komt Later29
9The Sticktators29
10De Meilandjes28
11Strakke Pushes28
12Gerse Hockey Bende26