Vereniging

E.H.V. Never Less is een sterk groeiende studentenhockeyvereniging voor Erasmus- en Hogeschool Rotterdam-studenten. Sterker nog, de enige studentenhockeyvereniging van Rotterdam! Bij ons kun je meedraaien in de roemruchte interne competitie. Het grootste deel van onze leden doet hieraan mee zodat we elk jaar een vrij grote poule kunnen vormen.

Hoe werkt die interne competitie? Eind september hebben de heren en dames van Never Less zelf teams gevormd, afgelopen seizoen zijn hier 12 mooie teams uitgekomen. Deze teams spelen elke maandag tegen andere Never Less teams. De teams bestaan uit zowel mannen als vrouwen van alle niveaus. Dit blijkt een grote uitdaging voor de ervaren spelers en een goede kans voor beginnende spelers om kennis te maken met het spel.

Bij Never Less draait het om twee dingen: Hockey en Plezier. Regelmatig zijn er etentjes, borrels en feesten en zijn er elk jaar een aantal speciale activiteiten zoals het Gala, het altijd succesvolle Never Less Ledenweekend en het jaarlijkse toernooi.
Houd je dus van hockeyen met andere studenten of wil je gaan beginnen en houd je van (heel) veel gezelligheid, dan ben je nu klaar met zoeken en hoef je alleen nog maar langs te komen.

Lid worden?

De inschrijvingen zijn gesloten! Heb je net naast het net geslagen? Stuur dan in februari een mail naar bestuur@neverless.nl voor het tweede instroom moment. Wij kunnen niet beloven dat er voor iedereen plek is dus weer optijd.

Standen - Najaarscompetitie

# WinstGelijkVerliesD. VOORD. TEGENDoelsaldoPunten
1Babes & Balls3007169
2Gerse Hockey Bende2104137
3Buffalo2014316
4The Sticktators2013306
5Sticks, Tricks & Dicks1204135
6Rotterlam1112204
7Vlammetjes1024403
8Elemonators10235-23
9Kater Komt Later10214-33
10Strakke Pushes10215-43
11De Meilandjes02112-12
12Alle ballen op mij00314-30

Statuten

1. Naam, zetel en duur
De vereniging draagt de naam Erasmus Hockey Vereniging Never Less.
Zij heeft haar zetel in de gemeente Rotterdam.
De vereniging, welke is opgericht op 9 augustus 1990, is aangegaan voor onbepaalde tijd.

2. Doel
De vereniging heeft ten doel de behartiging van de belangen van de studerenden aan de Erasmus Universiteit Rotterdam, te Rotterdam, dan wel aan een van de bij het sportprogramma van de Erasmus Universiteit betrokken Hogescholen, voor zover dit betrekking heeft op het beoefenen van de hockeysport.

3. Boekjaar
Het boekjaar loopt van wisselings algemene ledenvergadering tot wisselings algemene ledenvergadering, zie Artikel 11. Het verenigingsjaar loopt van 1 september tot en met 31 augustus.